Kluczowi najemcy przedłużają umowy w CH Max w Chrzanowie

Uczyniły to trzy wiodące marki - Empik, CCC i Deichmann.

W umowach znalazły się zapisy nie tylko przedłużające okres najmu, ale w dwóch przypadkach dotyczą także zwiększenia powierzchni sklepów.

- Jesteśmy niezwykle dumni, iż nasza działalność w ciągu kilkunastu ostatnich lat sprawiła, że kluczowe marki darzą zaufaniem Centrum Handlowe Max w Chrzanowie i chętnie kontynuują z nami współpracę. Wierzymy, że jest to nie tylko efekt odpowiedniego doboru najemców i lokalizacji obiektu, ale także relacji biznesowych, na które ciężko pracowaliśmy. Na uwagę zasługuje fakt, iż w przypadku takich sklepów jak CCC, Deichmann i Empik, jesteśmy jedynym obiektem w Chrzanowie, który umożliwia zakupy w tych sieciach - mówi Kazimierz Stec, prezes zarządu spółki Stec będącej właścicielem obiektu.

Jak wynika z ustaleń pomiędzy Centrum Handlowym Max i wspominanymi najemcami – Empik zmieni swoje położenie i zostanie ulokowany w lokalu większym o ponad 50 m i tym samym obejmie ponad 300 m powierzchni, a CCC zwiększy swój metraż dwukrotnie. Natomiast Deichmann zdecydował się na przedłużenie umowy, pozostając w dotychczas zajmowanym lokalu. Otwarcie nowych salonów CCC i Empik w najnowszych konceptach tych sieci zaplanowane jest jeszcze w pierwszym półroczu br.

Centrum Handlowe Max to jedyny wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy w Chrzanowie, oferujący ponad 9 000 mkw. powierzchni najmu oraz 60 lokali. Do grona kluczowych najemców należą m.in.: Piotr i Paweł, RTV Euro AGD czy Rossmann. Inwestorem, deweloperem i zarządcą Centrum Handlowego Max jest spółka Stec.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.