Lidl: trzy nowe otwarcia jednego dnia

W czwartek 21 lutego Lidl otworzy trzy sklepy - w Białymstoku, Warszawie i w Bydgoszczy. Lidl będzie miał wówczas ponad 670 sklepów w Polsce.

W Białymstoku sklep zostanie otwarty przy ul. Bitwy Białostockiej 2AA - będzie to 7. sklep Lidla w tym mieście.

W Warszawie nowy Lidl powstał przy ul. Marii Rodziewiczówny 1, a w Bydgoszczy - przy ul. Inowrocławskiej 21 (będzie to 11. sklep Lidla w tym mieście).

Już od ubiegłego roku włącznie praktycznie w każdym miesiącu Lidl uruchamia kilka nowych sklepów. W tym roku w styczniu już ruszyły dwie placówki - jedna w Poznaniu, druga w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Trzy lutowe otwarcia wskazują, że ta najpopularniejsza po Biedronce sieć dyskontów w Polsce zachowuje ubiegłoroczną dynamikę rozwoju organicznego.

W każdym z nowych sklepów klienci znajdą m.in. produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Osoby, które odwiedzą sklepu w dniu ich otwarcia mogą liczyć na promocje i akcje im towarzyszące (np. gorąca darmowa kawa).

 

Ilona Mrozowska 4914 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.