Pluszaki opanowały E.Leclerc

W sklepach sieci ruszyła akcja lojalnościowa "Zwierzęta Świata". To pierwsza i zarazem największa akcja realizowana przez detalistę w tym roku.

Motywem przewodnim akcji "Zwierzęta Świata" jest podróż po obu Amerykach, Afryce, Europie, Azji, Australii i Oceanii oraz odkrywanie wielu gatunków zwierząt zamieszkujących te kontynenty. Przedstawicielami poszczególnych obszarów są maskotki dostępne w dwóch rozmiarach.

W ramach akcji dostępnych będzie pięć dużych maskotek: wilk, żółw, słoń, pingwin i żyrafa oraz ich mniejsze wersje. Dodatkowo klienci mogą zebrać 144 naklejki ze zwierzętami, w tym 36 z efektami specjalnymi – lśniące, błyszczące, szorstkie i futerkowe. W albumie kolekcjonerskim, oprócz opisów zwierząt, znajdują się również quizy i łamigłówki, a także zdjęcia 3D, które można oglądać dzięki dołączonym do książeczki okularom. Stworzona została również darmowa aplikacja mobilna z animacjami uruchamianymi poprzez zeskanowanie specjalnych kodów z naklejek.

Klienci biorący udział w akcji, będą odbierać za zakupy na określoną kwotę naklejki do kolekcjonowania w albumie oraz punkty bonusowe. Zebranie odpowiedniej liczby punktów na przeznaczonej do  tego karcie kolekcjonerskiej, pozwoli na zakup maskotek w obniżonej cenie.

Za każde wydane podczas zakupów 40 zł klienci otrzymają saszetkę z czterema naklejkami i jednym punktem bonusowym. Zebranie 4 punktów na karcie kolekcjonerskiej uprawnia do zakupu wybranej maskotki w obniżonej cenie – dużej za 19,99 zł lub małej za 9,99 zł. natomiast album kolekcjonerski do zbierania naklejek jest dostępny w każdym sklepie E.Leclerc w cenie 7,99 zł.

Punkty bonusowe można zbierać do 7 kwietnia, a pluszaki będą dostępne do 21 kwietnia.

Joanna Hamdan 13843 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.