Curaden. Pasty [Be You.] od Curaprox

To 6 smaków, do tego w pełni wegański skład oraz nowa pojemność 90 ml dostępna w wariancie bez dołączonej szczoteczki.

Kompozycja past powstała w oparciu o składniki takie jak: delikatna postać fluoru (monofluorofosforanu sodu), hydroksyapatyt, oksydaza glukozowa, ksylitol, prowitamina B5 oraz enzymy. Co więcej to pasta z pazurem… a to za sprawą ziół, takich jak: czarci pazur, echinacea, gorzka pomarańcza oraz wąkrota azjatycka. Całości dopełniają mentolowe perełki mocy.

Jak zapewnia producent pasta zwalcza szkodliwe bakterie powodujące próchnicę, wygładza i regeneruje dziąsła, wspiera leczenie po zabiegach, redukuje zapalenia dziąseł oraz zdolność tworzenia się kamienia nazębnego, a także delikatnie wybiela zęby.

W ofercie [Be You.] znajdziemy: rising star – czyli grejfruta połączonego z ekstraktem z bergamotki oraz nutką mięty, pure happines – czyli nuty smakowe brzoskwini i moreli połączone ze świeżością mięty oraz mentolem, challenger – w tym wariancie słodycz owocu kaki połączono z nutą jałowca, candy lover – to propozycja dla wielbicieli smaku arbuza przełamanego mentolem, daydreamer - to połączenie leśnej jeżyny ze smakiem anyżu wzbogacone nutką mięty, explorer - to połączenie aloe vera z jabłkiem i nutką mięty

Cena 90 ml wynosi 62 zł.

Produkty szwajcarskiej marki Curaprox dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.