Szamamm w Żabce

Największa w Polsce sieć sklepów convenience rozwija produkty marki własnej oraz rozbudowuje ofertę dań gotowych.

Żabka wzbogaciła ofertę o dania gotowe pod marką własną Szamamm. 

Są to dania kuchni azjatyckiej w wielu wariantach: z kurczakiem lub wieprzowiną oraz makaronem lub ryżem.

Wieprzowina po azjatycku oraz kurczak po wietnamsku to dania gotowe przygotowane na bazie makaronu. Są alternatywą dla fast foodów czy dań mrożonych, na które często decyduje się dzisiejszy, żyjący w biegu konsument.

Oba dania dostępne są w wygodnym opakowaniu o gramaturze 300 g, w cenie: 9,99 zł.

– Wielu z nas żyje w pośpiechu, jesteśmy zapracowani i często brakuje albo szkoda nam czasu na przyrządzanie posiłków. Dla takich właśnie osób wprowadziliśmy do oferty azjatyckie dania gotowe Szamamm. Chcemy pokazać klientom, że zawsze pod drodze mogą kupić dobry posiłek do podgrzania w pracy czy w domu, w przystępnej cenie. Szamamm, marka własna Żabki jest rozwiązaniem dla każdego, kto jest głodny, a nie ma czasu lub ochoty na gotowanie – komentuje biuro prasowe firmy Żabka.

Marka Szamamm oferuje także całą gamę innych gotowych obiadów z kurczakiem i wieprzowiną, zup oraz mięs. Wśród nowości w ofercie Żabki pojawił się, m.in. Kurczak w sosie kokosowym z makaronem ryżowym, Kurczak w żółtym curry z ryżem i Kurczak z czerwonym curry z ryżem, a także Wieprzowina po kantońsku z ryżem oraz Wieprzowina z grzybami mun, groszkiem i makaronem ryżowym.

O planach Żabki oraz tym, że w tym roku zamierza mocniej inwestować w marki własne zapowiadał już w rozmowie z handelextra.pl Adam Manikowski, wiceprezes Żabki. Szczegóły tutaj.

O marce własnej Żabki pisaliśmy także tutaj.

 

Ilona Mrozowska 4767 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.