Umowa najmu z operatorem spożywczym została podpisana w styczniu.

Market Aldi, którego otwarcie zaplanowane jest w III kwartale tego roku, zajmie powierzchnię ok. 1400 mkw.

Obecnie w Polsce sieć dyskontów liczy już 132 sklepy i zatrudnia ponad 2 000 pracowników. W asortymencie sieci znajdują się produkty świeże, jak owoce i warzywa czy pieczywo wypiekane na miejscu oraz od lokalnych dostawców. Na półkach klienci znajdą również marki własne sieci, a także produkty markowe znane na polskim rynku czy pochodzące od lokalnych oraz regionalnych dostawców. W sklepach sieci pojawiają się także czasowe oferty non-food, w tym akcesoriów kuchennych, przedmiotów codziennego użytku czy odzieży.

- Oferta N-Parku to optymalny mix asortymentu, od produktów codziennej potrzeby poprzez specjalistyczne, charakterystyczne dla zakupów incydentalnych, po usługi i gastronomię. Market spożywczy renomowanej marki jaką jest Aldi doskonale wpisuje się w codzienną funkcję zakupową obiektu, z ofertą adresowaną zarówno do mieszkańców okolicznych osiedli, jak i klientów tranzytowych, podróżujących drogą wojewódzką, przy której zlokalizowany jest obiekt - mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Napollo, która jest inwestorem N-Parku.

N-Park w Starej Iwicznej o powierzchni najmu 800 mkw. znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w gminie i jednocześnie drodze wojewódzkiej 721. Posiada parking naziemny na ok. 250 samochodów. Wejścia do wszystkich placówek handlowych zorganizowane są bezpośrednio z zewnętrznego, zadaszonego pasażu pieszego, przyległego do parkingu. Na terenie N-Parku znajdują się miejsca do siedzenia i odpoczynku oraz stojaki rowerowe. Zaplanowane są również stanowiska pod stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Park handlowy N-Park w Starej Iwicznej został uruchomiony 29 listopada ub.r. Swoje salony uruchomiły tu m.in. takie marki jak RTV Euro AGD, Martes Sport, Smyk, Super-Pharm, Pepco, Jysk, Kakadu, Top Secret, Świat Książki. Otwarta została również placówka Lux Med oraz Pizza Hut.

N-Park w Starej Iwicznej to kolejny park handlowy Napollo pod tą marką. W planach na ten rok są otwarcia kolejnych. Obiekty pojawią się w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski oraz we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej. W kolejnym roku firma planuje m.in. uruchomienia N-Parków w Gdańsku i w Łanach k. Wrocławia.