Jest drugi Outlet Biedronki

Sieć zachęcona sukcesem otwartego w lipcu ub.r. swoim pierwszym outletem w Poznaniu, 14 lutego w Gdańsku uruchomiła kolejny.

Outlety Biedronki to miejsca, w których można kupić sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą w niskich cenach: obniżki - jak zapewnia sieć - sięgają nawet 80%. Nowa placówka ruszyła właśnie w Gdańsku, przy ulicy Rakoczego 17.

– Biedronka jest znana z dobrego asortymentu w niskich cenach. Dzięki naszemu nowemu Outletowi klienci będą mogli jeszcze więcej oszczędzić, bowiem czekają na nich setki produktów z rabatami nawet do 80%. Asortyment będziemy wzbogacać co tydzień – zachęca Michał Wiśniewski, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Gdańszczanie i turyści będący w Trójmieście, którzy odwiedzą Outlet Biedronki przy ul. Rakoczego 17, od 14 do 20 lutego br. mogą dodatkowo skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na otwarcie, a w ich ramach nabyć m.in. ekologiczne akcesoria kuchenne – wykonane z włókien bambusowych i proszku kukurydzianego chochle, łyżki i łopatki w cenie 3,49 zł/szt. (42% taniej), żelazko parowe Hoffen w cenie 29,99 zł (25% taniej) czy wycieraczki samochodowe (26% taniej – 6,99 zł/szt.), a także zabawki dla dzieci – np. tablicę drewnianą z cyferkami i literkami w cenie 24,99 zł (58% taniej) oraz tekstylia, np. body niemowlęce z rabatem 50% (9,99zł/szt.).

Outlet w Gdańsku dysponuje salą sprzedaży o powierzchni ponad 780 mkw. Otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00, a  w niedziele handlowe od godz. 9:00 do 16:00.

Przypomnijmy. Po dyskontach i Towarotekach przyszedł czas na Outlet sieci Biedronka. To nowy, trzeci już format tej sieci, w którym oferowane są setki produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji Biedronki. Pierwszy Outlet działa w Poznaniu od 12 lipca 2018 r. Pisaliśmy o nim tutaj.

Jak zapewnia sieć, poznański Outlet od razu wzbudził duże zainteresowanie klientów. Tylko przez pierwsze trzy tygodnie działalności zakupy w nim zrobiło ponad 14 tys. klientów, na średnią kwotę 60 zł. Najwyższa jednorazowa kwota zakupów wyniosła ponad 24 tys. zł! Największym zainteresowaniem cieszą się akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby oraz narzędzia i sprzęt elektroniczny.

 

 

Ilona Mrozowska 4429 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.