Biedronka 2.0 we Wrocławiu

Sklep Biedronka we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 58-68 został przeniesiony do nowego obiektu przy tej samej ulicy. Placówka, zlokalizowana na parterze budynku parkingu przy Galerii Wnętrz Domar, została uruchomiona 14 lutego.

W dniu otwarcia sklepu przy ul. Braniborskiej 14-30 przecięcia wstęgi dokonał pierwszy klient, a drobne upominki otrzymało 150 pierwszych osób, które zrobiły zakupy.

W dniach 14-16 lutego w trakcie wizyty w sklepie na specjalnym stanowisku można przy pomocy hostessy zarejestrować kartę „Moja Biedronka na co dzień” i na stałe korzystać z szeregu promocji oferowanych przez sieć. Tylko do 16 lutego lub do wyczerpania zapasów posiadacze karty lojalnościowej mogą nabyć książkę kucharską „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” jedynie za 1 gr przy zakupach za min. 99 zł. W sobotę, 16 lutego, odwiedzający nowy sklep będą mogli także wziąć udział w degustacjach kawy i słodyczy. Dodatkowo, od dnia otwarcia do 20 lutego lub do wyczerpania zapasów klienci mogą korzystać z promocji na wybrane artykuły spożywcze oraz przemysłowe i kupić je w cenach z rabatem sięgającym nawet 50 procent.

Placówka przy ul. Braniborskiej 14-30 ma ponad 755 mkw. powierzchni sprzedaży. Jej przestrzeń sklepowa została zaaranżowana według layoutu 2.0. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu sklepu zastosowano nowe technologie, np. przyjazne środowisku oświetlenie LED.

Sklep przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30 - 22:00, w piątki i soboty w godz. 6:30 – 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Ilona Mrozowska 4767 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.