KFC łączy w pary

Z okazji walentynek marka wręcza kolekcję skarpet.

Skarpety zdobione są między innymi portretem Colonela Sandersa, kubełkami KFC, kawałkami kurczaka w panierce, a także motywami nawiązującymi do Shake’a KFC.

Aby je zdobyć należy wziąć udział w konkursie „Znajdź Parę w KFC”, który odbędzie się 14 lutego na Fanpage’u marki. Pierwsze 100 par, które opublikują w komentarzu pod postem wyznanie miłości do KFC, otrzyma skarpetki.

Ponadto z okazji święta zakochanych KFC przygotowało także niespodziankę i organizuje akcję, w ramach której uszczęśliwi pięćdziesięciu fanów, którzy wyrazili swoją miłość do KFC. Wybrane osoby, które ostatnio opublikowały miłosne wyznanie do marki, otrzymają limitowaną kolekcję skarpet i zaproszenie do restauracji KFC.

To nie wszystko. KFC przygotowało również słodką promocję. Każdy, kto w walentynki zamówi dowolny Shake KFC, drugi dla ukochanej osoby otrzyma gratis.

Joanna Hamdan 13835 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.