Pierwszy Kaufland w Lublinie

W Walentynki otwarty został pierwszy market Kaufland w Lublinie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Droga Męczenników Majdanka.

Kaufland w dzielnicy Bronowice jest 210. obiektem sieci w Polsce. Powierzchnia sprzedażowa marketu wynosi ok. 2 tys. mkw.

Klienci znajdą w nim ponad 15 000 produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. To wszystko uzupełnia szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV. Klienci mogą skorzystać także z kawomatu Kaufland z preferencyjnymi cenami kawy K-to Go, przygotowanej z mielonych ziaren na miejscu.

Co więcej, w sklepie można połączyć się z darmową siecią Wi-Fi, a poruszanie się po obiekcie ułatwia intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci. Komfort podczas zakupów klientom zapewniają szerokie, bezkolizyjne alejki i niskie regały ułatwiające zdjęcie towaru z półki. W pasażu dostępna będzie także piekarnia-cukiernia z funkcją bistro i kawiarnią, w której klienci mogą zamówić między innymi kawę, kanapki, pizzę wypiekaną na miejscu, a także lody.

14 lutego na klientów czekało wiele atrakcji z okazji otwarcia placówki, w tym poczęstunek oraz degustacje różnych grup produktów. Dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie, przygotowana została specjalna oferta. Artykuły marek własnych K-BIO, K-Classic bez laktozy, K-free (produkty bezglutenowe) i K-take it veggie (produkty wegańskie i wegetariańskie) w dniach 14 – 20 lutego w nowo otwartym markecie będzie można kupić za połowę ceny.

Osoby zainteresowane korzystaniem z dodatkowych promocji mają dziś możliwość dokonania rejestracji karty lojalnościowej Payback przy specjalnym stoisku.

W pierwszym tygodniu działania lubelskiego marketu na klientów czekają specjalne promocje. Przy zakupach za minimum 100 zł mogą otrzymać dodatkowo bon o wartości 10 zł.

Sklep w Lublinie czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8-21.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie liczy około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 tys. pracowników. W Polsce sieć posiada 208 marketów i zatrudnia ok. 15 tys. pracowników.

 

Katarzyna Pierzchała 5589 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.