Zygmunt Chajzer twarzą nowego programu

Wraz z Katarzyną Śligowską poprowadzi na platformie zakupowej TV i e-commerce TV Okazje Extra.

20 lutego w ramówce kanału telezakupego - TV Okazje - pojawi się nowy, cykliczny program
prowadzony przez Zygmunta Chajzera i Kasię Śligowska - TV Okazje Extra.

Gospodarzami nowego programu będą: znana z prowadzenia podobnego formatu prezenterka Katarzyna Śligowska oraz Zygmunt Chajzer.

Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 ta dwójka prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.

W nowym programie TV Okazje Extra prowadzący będą prezentować produktu dostępne na platformie TV Okazje w specjalnych ofertach, ograniczonych czasowo, czyli dostępnych tylko podczas emisji programu. Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę www.tvokazje.pl.

Program będzie emitowany na kanale TV Okazje dostępnym na platformie Cyfrowego Polsatu na pozycji 20, w Netii (pozycja 21), Multimediach (pozycja 12), Vectrze (pozycja 712) oraz w sieci Toya (pozycja 678). Wybrane odcinki programu TV Okazje Extra będą miały swoją reemisję na kanałach Telewizji Polsat tj. Polsat, ATM, Kino PL oraz Superstacja.

Joanna Hamdan 12922 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.