Dostawczaki CityBee podjechały pod M1

W sześciu centrach handlowych z portfolio Metro Properties działają już strefy samochodów dostawczych na minuty za pomocą aplikacji w telefonie.

Ideą CityBee jest ułatwienie przewozu większych gabarytów – czynności z pozoru skomplikowanej, często drogiej i wiążącej się z formalnościami.
- Współpraca z Metro Properties to dla nas kolejny etap rozwoju, który zapewnia dostęp do naszych usług tam, gdzie klienci akurat tego potrzebują. Utworzenie stref i obecność naszych samochodów przy centrach handlowych M1 sprawi, że transport zakupów, nawet tych największych, będzie jeszcze łatwiejszy – mówi Bogdan Marszałek, country manager w CityBee.
 
Nowe strefy zostały utworzone na terenie aglomeracji, w których usługa CityBee jest już dostępna, i zostały zlokalizowane przy Centrach Handlowych M1 w:  Markach, ul. Józefa Piłsudskiego 1; Czeladzi, ul. Będzińskiej 80;  Krakowie, al. Pokoju 67; Bytomiu, ul. Strzelców Bytomskich 96; Poznaniu, ul. Szwajcarskiej 14 i Łodzi, ul. Brzezińskiej 27/29.
 
Usługa CityBee zadebiutowała na rynku cztery miesiące temu i jest już dostępna na terenie 11 aglomeracji, gdzie do dyspozycji wynajmujących czeka 150 aut dostawczych – fiatów Ducato i volkswagenów Crafter. W każdym z miast samochody są rozmieszczone w kilkunastu strefach, których lokalizacja pozwala na wynajem aut tam, gdzie są najbardziej potrzebne.
 
Joanna Hamdan 14380 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.