Lidl pielęgnuje po azjatycku

W sklepach sieci, w ramach akcji promocyjnej "Walentynki pełne piękna", debiutuje właśnie koreańska marka kosmetyków Kerasys.

Koreańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy Kerasys pojawiły się w sklepach sieci 11 lutego. Premierowa odsłona marki w Lidlu to odpowiedź na rynkowy trend azjatyckiej pielęgnacji.

W ramach promocji w sieci Lidl dystrybutor przygotował ekspozycję asortymentu na standach.

Oferta sprzedażowa obejmuje cztery linie pielęgnacyjne Kerasys: Kerasys Perfume - szampony i odżywki z nutami prawdziwych perfum, Kerasys Salon Care - szampony i odżywki o wysokoskoncentrowanych formułach regeneracyjnych, Kerasys Clinic Care - szampony i odżywki o działaniu dermokosmetycznym oraz Kerasys Sculp Care szampony i odżywki o właściwościach leczniczych dla skóry głowy i włosów

Kosmetyki Kerasys dostępne są także w sieciach: Super Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Drogerie Jasmin, Drogerie Koliber, carrefour.pl, empik.pl, makeup.pl oraz na www.kerasys.pl.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.