Perfetti Van Melle. Specjalna oferta

Dla zakochanych.

Perfetti Van Melle z myślą o zakochanych przygotowało limitowaną serię lizaka Mini Mega.
 
Chupa Chups Kiss Kiss to 10 klasycznych lizaków (120 g) zamkniętych w kapsule w kształcie mega lizaka. Wielkość produktu gwarantuje, że obdarowywana osoba z pewnością dostrzeże ogrom miłości towarzyszący upominkowi. Niezwykłe jest także jego opakowanie z brokatowymi buźkami. Mini Mega Kiss Kiss to prezent, który łączy w sobie wszystko co kojarzy się z tym dniem – różowy kolor, symbol pocałunku oraz słodki smak.

Prezentem na walentynki będą też klasyczne truskawkowe lizaki Chupa Chups (12 g). Ten smak od zawsze kojarzy się z dobrymi uczuciami, a przez czerwoną barwę stanowi idealne dopełnienie walentynek.

Równie dobrym upominkiem mogą być także pralinki The Belgian. Subtelny smak orzechowo-kremowego nadzienia Praliné zamknięty w mlecznych czekoladkach w kształcie serca The Belgian to propozycja dla wszystkich poszukujących odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby. Charakterystyczne opakowanie z czerwoną kokardą podkreśla wyjątkowość czekoladek czyniąc je idealnym wyborem na podarunek.

Joanna Hamdan 14162 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.