Serenadowy kącik zabaw już w Lublinie

Duża zabawka edukacyjna, mebelki w żółtej barwie oraz wiele zabawek i materiałów dydaktycznych - taki kącik zabaw czeka już na najmłodszych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym.

To finał akcji "Serenada Dla Dzieci" organizowanej przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek.  

W tegorocznej edycji zgłosiło się aż 18 placówek medycznych z całej Polski, zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Przez cały miesiąc internauci mogli głosować na wybrane przez siebie szpitale i przychodnie. Na sześć placówek z największą ilością głosów czekały kąciki zabaw dla dzieci od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Najwięcej, bo prawie 31 tysięcy głosów zdobył Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie.
 
W "Serenadowym kąciku zabaw" na najmłodszych czeka duża zabawka zaprojektowana we współpracy z pedagogiem i psychologiem, dzięki której dzieci będą mogły rozwinąć swoją koncentrację i koordynację ruchową. Poza tym wnętrze wyposażone jest również w dziecięce mebelki w żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Całość dopełnia duża ilość zabawek i materiałów edukacyjnych dla najmłodszych.
 
"Serenadowy kącik zabaw" w Lublinie jest już dziesiątym tego typu miejscem,  które mleczarnia Spomlek otworzyła w ciągu ostatniego roku. Do końca lutego takie przestrzenie zabaw dla najmłodszych powstaną również w pięciu pozostałych wygranych miejscowościach: Człuchowie, Ustrzykach Dolnych, Lesku, Sokołowie Podlaskim i w Brusach.
 
Joanna Hamdan 14699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.