Firma Bracia Urbanek. Pierogi Pan Pomidor

Z dynią, jarmużem, quinoą i kolendrą.

Pierogi z dynią, jarmużem, quinoą i kolendrą to połączenie smażonej dyni, jarmużu i quinoi z dodatkiem kolendry doprawione chili. Danie - doskonałe źródło błonnika i jedna z pięciu zalecanych dziennie porcji warzyw - przygotowane zostało wyłącznie z naturalnych składników. To propozycja dla osób, które nie mają czasu na gotowanie, również dla wegetarian oraz wegan.

Pierogi wymagają przechowywania w lodówce w temperaturze od +2°C do +6°C. Są gotowe do zjedzenia po podsmażeniu (ok. 5 minut) na patelni z dodatkiem tłuszczu, po ugotowaniu w lekko osolonej wrzącej wodzie (2 minuty na małym ogniu) lub po podgrzaniu w kuchence mikrofalowej (700W przez 2-3 minuty). Po otwarciu należy je spożyć w ciągu 24 godzin.

Sugerowana cena detaliczna za 385-g opakowanie wynosi 8,99 zł.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.