Starbucks dla zakochanych

Z okazji walentynek sieć kawiarni przygotowała dla gości niespodziankę.

Już 14 lutego do wybranych napojów bariści Starbucks będą dodawali specjalną czekoladową, różową posypkę w kształcie serduszek.

Ponadto sieć kawiarni stworzyła dla swoich gości nową wersję tradycyjnego, ciemno palonego Espresso Roast, cechującego się pełnym smakiem ze zmysłową nutą karmelu i wyczuwalną nutą goryczy.

Z kolei jasno palona Blonde Roast to słodka mieszanka aksamitnych w smaku ziaren, która delikatnie pobudza zmysły i wydobywa łagodniejszą stronę smaku espresso.

Dodatkowo w ofercie Starbucks jest wiele innych możliwości personalizacji kawy: od rodzaju mleka czy napoju roślinnego, po szeroki asortyment gęstych syropów i bonusów w postaci bitej śmietany czy czekolady.

Joanna Hamdan 12922 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.