W poniedziałek w Libero stanie selfie spot. To ponad 10-metrowy pokój, w którym będzie sobie można zrobić zdjęcie z ręki. Jak zapewnia zarządca centrum handlowego pokój będzie bardzo kolorowy i po brzegi wypełniony różnymi śmiesznymi walentynkowymi symbolami, dzięki czemu każde zdjęcie z selfie spotu będzie niepowtarzalne.

Z okazji Walentynek Libero przygotowało fotograficzny konkurs. Żeby wygrać, trzeba będzie między 11 a 14 lutego zrobić sobie zdjęcie w selfie spocie, opublikować je na Instagramie oznaczając hasztagiem #LiberoLove i zameldować się w Libero. Na trzy najlepsze zdjęcia z poniedziałku i wtorku czekać będą trzy podwójne zaproszenia na romantyczną walentynkową kolację z menu pełnym afrodyzjaków w restauracji Arka Milika, Food&Ball. Z kolei do autorów najciekawszych środowych i czwartkowych zdjęć trafią: trzy podwójne zaproszenia do kina Helios, trzy zaproszenia na godzinną partię kręgli w MK Bowling i jeden wakacyjny bon o wartości 500 zł ufundowany przez biuro podróży Coral Travel.

Pierwszego dnia ferii przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach wystartuje strefa gier, w której będzie można pograć w kultowe gry wideo z lat ’90. Na dwa tygodnie ferii Libero odkurzy tytuły, za którymi niektórzy mogą tęsknić – m.in. Mario Bros, Tekken, Conta, Popeye, Duke Nuken, Mortal Combat. W powrocie do klimatu retro z pewnością pomoże wystrój strefy, z wzorzystymi dywanami, zielonymi paprotkami i półkami z kasetami VHS.

Świat gier w Libero łączy, a nie dzieli, dlatego w retro strefie znajdzie się również miejsce na najnowsze konsole – XBOX One i PS4 – i hitowe produkcje jak FIFA 2019, Crush Bandicot czy Resident Evil 2.

Po treningowych gierkach w ciągu tygodnia, w oba weekendy ferii (16-17 i 23-24 lutego) Libero wraz z partnerami strefy – sklep z grami Games4U, Sony i Samsung – zaprasza wszystkich gamerów ze Śląska na rozgrywki turniejowe. Oprócz emocji i podglądania najlepszych, na zwycięzców czekać będą cenne nagrody, w tym m.in.: retro mini konsole PS1 i gry na PS4 oraz XBOX.

Libero podpowiada, że przerwę od przedszkola i szkoły warto wykorzystać na kino. W sobotę 16 lutego kino Helios zaprosi najmłodszych kinomaniaków w podróż do Transylwanii. Na wielkim ekranie puszczona zostanie komedia "Hotel Transylwania 3", a w kinowym foyer w godzinach 11-18 na dzieciaki czekać będą m.in.: spotkania z bohaterami filmu, gabinet charakteryzacji, gra w Potwornego Twistera, wampiryczna fotobudka i liczne konkursy z nagrodami. Emocje studzić będą mrożące krew w żyłach owocowe koktajle.