Ferie w Focus Parku Rybnik

Od 11 do 24 lutego Focus Park zaprasza dzieci na zimowe ferie w rybnickiej galerii. Do wyboru będzie m.in. przedstawienia teatralne, profesjonalne warsztaty rysunku i malarstwa, kącik fryzur, a także akrobatyka czy kalistenika.

– Tegoroczny program ferii pełnych zabawy przedstawia się nad wyraz bogato – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Park w Rybniku. – Chcemy, aby dzieci zaznały sporo ruchu, niezależnie od kaprysów aury, uczestniczyły w wielu zabawach, a także zbierały pieczątki za uczestnictwo i wygrywały atrakcyjne nagrody. Niech te ferie dostarczą im niezapomnianych doznań – dodaje.

Do wyboru będzie m.in. zabawa klockami Lego, nauka angielskiego metodą Helen Doron lub z native speakerem z USA, zajęcia taneczne i sportowe, judo, akrobatyka, kalistenika, przedstawienia teatralne, profesjonalne warsztaty rysunku i malarstwa, kącik fryzur.

Ale to nie koniec atrakcji. Na uczestników zabaw czekają również nagrody. Wystarczy na początku zajęć odebrać legitymację i zbierać na niej pieczątki za uczestnictwo w każdych zajęciach. Wszelkie zajęcia są bezpłatne.

Focus Park to centrum handlowe w Rybniku, które oferuje swoim klientom 66 sklepów i punktów usługowych, Multikino z siedmioma salami oraz parking na 320 miejsc. Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki, jak: Media Expert, Deichmann, C&A, Rossmann, Empik, Bershka, Stradivarius, Smyk, Martes Sport, CCC. Rybnickie centrum ma trzy kondygnacje handlowe oraz powierzchnię najmu 17 600 mkw. Centrum handlowe powstało w 2007 r. na terenie dawnego browaru w Rybniku.

Zarządcą centrum jest Apsys Polska, jeden z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 r. i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

Apsys Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 5472 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.