Karta Visa bohaterką spotu

Ruszyła nowa kampania Visa przypominająca, że można płacić zbliżeniowo z Visa nawet za najdrobniejsze zakupy - wystarczy mieć przy sobie kartę, smartfon lub zegarek z NFC.

W telewizji od 21 stycznia do 3 marca 2019 r. oraz od 11 marca do 22 kwietnia 2019 r. emitowane będą 15- i 30-sekundowe wersje spotu reklamowego. Jego bohater spieszy się załatwiając różne sprawy. Z zadowoleniem odkrywa, że płacąc zbliżeniowo kartą za drobne zakupy oszczędza czas, który może przeznaczyć na ważniejsze rzeczy niż oczekiwanie na wydanie reszty. Spotom telewizyjnym będą towarzyszyć działania w internecie i w mediach społecznościowych, a także reklamy zewnętrzne OOH i Digital OOH.

- Celem nowej kampanii Visa jest zachęcenie konsumentów do dokonywania płatności zbliżeniowych także za niewielkie, codzienne zakupy. Zależy nam na podkreśleniu szerokiej sieci akceptacji transakcji cyfrowych w Polsce. Chcemy, żeby konsumenci mieli świadomość, że płatności z Visa są szybkie, wygodne, bezpieczne i łatwo dostępne na co dzień – mówi Katarzyna Jezierska, head of marketing, Central Eastern Europe w Visa.

Polska, obok Czech, Słowacji i Węgier, znajduje się w światowej czołowej szóstce jeśli chodzi o popularność płatności zbliżeniowych.

Ilona Mrozowska 4328 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.