Activia inspiruje i wspiera

Z początkiem roku wystartowała kampania marki Activia "Podziel się swoim postanowieniem #2019activia".

Marka inspiruje kobiety, aby realizując noworoczne postanowienia w pierwszej kolejności uwzględniały aspekt zadbania o własne ciało, umysł i zdrowie w najprzyjemniejszy dla siebie sposób. Już teraz w sklepach w całej Polsce dostępne są nowe opakowania Activii z inspiracyjnymi hasłami o postanowieniach. W ramach promocji przygotowano także aktywację konsumencką w sklepach Biedronka, w której do odebrania są koszulki z kolorowym nadrukiem postanowień na rok 2019.

Activia dla ciała

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki w ciągu najbliższych miesięcy? Może zamiast wyczerpujących treningów trzy razy w tygodniu warto zacząć od kursu tańca z przystojnym partnerem u boku? Activia inspiruje i wspiera kobiety, aby zrobić więcej dla siebie w 2019. W sklepach znajdziesz produkty marki z sentencją: Cha-cha, salsa, może tango? #moj2019.
 
Activia dla duszy
 
Activia wspiera to co nam w duszy gra na rok 2019! Pamiętaj jednak, że gdy będziesz wyspana, łatwiej i sprawniej będziesz w stanie zrealizować swoje cele! Sen jest największym sprzymierzeńcem zdrowia i dobrego samopoczucia, jego ograniczenie może powodować spadek energii a nawet nieść za sobą poważne zagrożenia. Na opakowaniach jogurtów marki znajdziesz sentencję: Zen, sen & superwomen #moj2019.

Activia dla właściwego odżywiania

Chcesz zadbać o zbilansowaną dietę w 2019, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej propozycji pomiędzy głównymi posiłkami? Jogurty Activia zawierają wspomagający prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii jogurtowych, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy. Jest to szczególnie ważna kwestia dla osób mających trudności z trawieniem tego składnika. Pamiętaj, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. W sklepach znajdziesz produkty Activii z sentencją na opakowaniu: Otwieram sezon na zdrowie #moj2019.
 
Chcą otrzymać koszulkę z piętnastoma napisami do wyboru należy kupić w sieci sklepów Biedronka cztery dowolne Activie, zarejestrować paragon i odebrać koszulkę. Szczegóły akcji tutaj.
Ilona Mrozowska 3438 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }