DHL rusza w trasę z Bryanem Adamsem

Firma DHL, która świętuje w tym roku 50-lecie działalności, została oficjalnym partnerem logistycznym trasy koncertowej Bryana Adamsa "Shine A Light". Tym samym za każdy bilet sprzedany podczas tegorocznej trasy muzyka DHL posadzi jedno drzewo.

DHL, świętujący w tym roku 50-lecie działalności, jako oficjalny partner logistyczny, będzie zarządzać usługami transportowymi dla Bryana Adamsa w ponad 20 krajach.

- Jako najbardziej międzynarodowa firma logistyczna na świecie cieszymy się, że możemy wspierać Bryana i jego zespół w światowej trasie „Shine A Light”, pomagając w dostarczaniu fanom na całym świecie niezapomnianych wrażeń koncertowych – mówi Frank Appel, CEO Deutsche Post DHL Group.

– DHL będzie z dumą spoglądać wstecz na naszą historię, która zaczęła się w 1969 r. 50 lat DHL to 50 lat przełomowych innowacji i pasja naszych 520 000 specjalistów od logistyki. Wspólnie dążymy do tego, aby łączyć ludzi i poprawić jakość ich życia. Nasze zaangażowanie w sadzenie drzew z Bryanem jest jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu przekonuje Frank Appel.

I tłumaczy, że partnerstwo DHL i Bryana Adamsa zawiązało się dzięki wspólnej pasji do zrównoważonego rozwoju - Adams bierze udział w tworzeniu projektów ochrony środowiska wspólnie z Bryan Adams Foundation. DHL realizuje własny program ochrony środowiska i klimatu GoGreen. Zgodnie z misją Grupy Deutsche Post DHL „Mission 2050: Zero Emissions”, DHL posadzi jedno drzewo za każdy bilet sprzedany podczas tegorocznej trasy muzyka.

Piosenkarz i autor tekstów, Bryan Adams, zdobywca nagrody GRAMMY, rozpocznie swoje światowe tournée Shine A Light 25 lutego 2019 w Belfaście w Wielkiej Brytanii, a już 1 marca ukaże się jego nowy album pod tym samym tytułem.

Ilona Mrozowska 4916 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.