Oshee Oficjalnym Partnerem Polskiego Związku Tenisa

Już 6 lutego reprezentacja kobiet w tenisie rozpocznie walkę o awans do Grupy Światowej Fed Cup. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Oshee.

Reprezentacja Polski, która w dniach 6-9 lutego br., będzie walczyć o sukces w turnieju Fed Cup w Zielonej Górze, ma spore szanse na awans i kibice pokładają w niej nadzieję na pokonanie silnej drużyny Rosjanek. W biało-czerwonych barwach w Zielonej Górze wystąpią Magda Linette, Iga Świątek, Magdalena Fręch oraz Alicja Rosolska. Zespół, który zwycięży w turnieju, awansuje do kwietniowych baraży o grupę światową.

Dzięki umowie zawartej z Polskim Związkiem Tenisowym, od 1 lutego 2019 r. marka Oshee jako Oficjalny Partner Polskiego Związku Tenisowego stała się też Partnerem Drużynowych Mistrzostw Świata Fed Cup, a jej produkty – Oficjalnymi Napojami Mistrzostw.

– Przywilej ten odzwierciedla uznanie dla sportowych wartości, jakimi kieruje się nasza firma – mówi Paweł Zierkiewicz, manager ds. eventów i sponsoringu sportowego Oshee. – Wsparcie, jakie okazujemy sportowcom różnych dziedzin, jest dla nas czymś naturalnym. Pasja oraz wola walki, jakie ich napędzają, są tym, co pozwala pokonywać przeszkody, własne ograniczenia i podnosi po upadku. Chcemy promować właśnie taką niezłomną postawę, jako wzór dla innych i dla naszej własnej marki – dodaje Zierkiewicz.

Oprócz wsparcia Polskiego Związku Tenisowego marka Oshee jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz oficjalnym partnerem rozgrywek Fortuny 1. Ligi i Ekstraklasy. Współpracuje z reprezentacją AMP Futbolu oraz Federacją KSW, a do końca sierpnia 2018 roku wspierała Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.