Auchan Bielany po liftingu

Od nowego roku odwiedzający wrocławską galerię mogą korzystać m.in. z strefy restauracyjnej i wypoczynkowej, przestrzeni co-workingowej oraz placu zabaw dla dzieci.

Dolnośląskie Centrum Handlowe Auchan Bielany jest czwartym obiektem Ceetrus Polska, który w ostatnich miesiącach został zmodernizowany.

W 2018 r. nowe wnętrza zyskały Centra Handlowe Auchan w Bydgoszczy, Białymstoku przy ulicy Produkcyjnej oraz w Żorach. W styczniu 2019 roku nowe oblicze zyskało również Centrum Handlowe Auchan Bielany. Kilkumiesięczne prace remontowe objęły wejścia do obiektu, strefę restauracyjną, pasaż, toalety, pokój rodzica i dziecka oraz prowadzące do nich korytarze.

W zmodernizowanych wnętrzach dominują jasne kolory z przewagą bieli, a elementy wystroju wnętrz i mała architektura są wykonane z naturalnego drewna. Zainstalowano również nowe, energooszczędne oświetlenie. Dzięki zastosowanym materiałom wnętrze jest przestronne i jasne oraz spełnia aktualne wymogi dotyczące energooszczędności.

– Nasze centrum handlowe jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku i łączy kilka funkcji: handlową, usługową i rekreacyjną. Już na etapie konsultacji projektu remontu zadbaliśmy o to, aby wprowadzone zmiany, jak najlepiej podkreślały powyższe funkcje – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bielany.

W odnowionej przestrzeni szczególnie wyróżnia się rozbudowana strefa restauracyjna z całkowicie nową aranżacją oraz kilka stref relaksu z wygodnymi meblami, zachęcającymi do odpoczynku. Osoby poszukujące komfortowego miejsca do pracy lub spokojnej rozmowy dobrze poczują się w strefie co-workingowej. Miejscami, w których wygoda i funkcjonalność szczególnie poprawiły się po remoncie, są toalety.

Wiele udogodnień czeka również na odwiedzających z dziećmi. W trakcie remontu powstał wewnętrzny plac zabaw, na którym znalazły się różnorodne zabawki, dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku oraz urządzenia multimedialne. Całkowicie zmienił się także pokój rodzica i dziecka, gdzie pojawiły się wygodne meble, przewijak, umywalka czy kuchenka mikrofalowa. Z kolei w toaletach znalazły się specjalne kabiny dla dzieci z niższymi sanitariatami.

Z okazji zakończenia remontu Centrum Handlowe Auchan Bielany przygotowało dla klientów konkurs, w którym główną nagrodą jest voucher na wycieczkę zagraniczną oraz animacje o tematyce kulinarnej.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.