Nowy Intermarché w Tarnowie

Do sieci supermarketów Intermarché działających w ramach Grupy Muszkieterów dołączył kolejny sklep dotychczas funkcjonujący pod konkurencyjnym szyldem.

Oficjalne otwarcie nowej placówki sieci odbyło się 31 stycznia br. o godzinie 9:00 w Tarnowie. W tym dniu na klientów tarnowskiego supermarketu czekało wiele atrakcji, m.in. animacje dla dzieci i degustacje produktów, w tym kawy przygotowanej przez profesjonalnych baristów.

– To już kolejny sklep Intermarché, który zdecydowaliśmy się zlokalizować w Małopolsce. Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń wiemy, że jest to region z ogromnym potencjałem dla naszych supermarketów spożywczych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że szeregi Grupy Muszkieterów poszerzają się o kolejny sklep z szyldem Intermarché – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce. – Jesteśmy przekonani, że zarówno mieszkańcy tego miasta, jak i okolic szybko odczują pozytywne efekty obecności naszego supermarketu – dodaje.

Nowy sklep Intermarché o powierzchni 1050 mkw. mieści się w Tarnowie przy ulicy Koszyckiej 4. Jego klienci będą mogli skorzystać m.in. z oferty pochodzącej od lokalnych dostawców, w tym z wyrobów piekarniczo-cukierniczych, garmażeryjnych, nabiału, warzyw, owoców, a także wędlin. Ogółem w sklepie dostępnych jest ok. 19 tys. pozycji asortymentowych. Placówka zatrudnia 25 pracowników i wyposażona jest w cztery kasy. Przed sklepem udostępniony został parking na 50 aut. To trzeci sklep należący do Pawła Stańca, który zmienił szyld na Intermarché.

– W grudniu 2018 r. zdecydowałem się wstąpić w szeregi Grupy Muszkieterów, zmieniając szyldy sklepów w Zbylitowskiej Górze i Tarnowcu. Z uwagi na to, że bardzo cenię sobie profesjonalne wsparcie ze strony Grupy, zdecydowałem się poszerzyć naszą współpracę o kolejny supermarket spożywczy – mówi Paweł Staniec, współwłaściciel tarnowskiego supermarketu. – Bardzo dobra organizacja pracy sieci Intermarché oraz jej efektywna logistyka powodują znaczne obniżenie kosztów i ułatwiają prowadzenie handlu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom bogatą ofertę produktową, która odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta – dodaje.

Grupa Muszkieterów to obecna od ponad 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.