Ol’Vita. Olej lniany

Zimno tłoczony, nieoczyszczony.

Olej lniany do diety dr Budwig oferowany przez markę Ol’Vita wytłaczany jest ze starannie wyselekcjonowanych i przebadanych nasion siemienia lnianego o wysokiej zawartości kwasu alfalinolenowego.

Jest to produkt w 100% naturalny, cechuje go typowy dla siemienia lnianego zapach oraz żółty kolor oraz delikatny smak. Dzięki zastosowanej metodzie tłoczenia "na zimno" występujące w tym oleju kwasy tłuszczowe pozostają w niezmienionej formie, dlatego olej ten spełnia wszelkie wymogi do zastosowania go w diecie dr Budwig. 

Olej wyróżnia się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych omega-3,tj. 52-64 % na każde 100g oleju.

Produkt dostępny jest w butelkach z ciemnego szkła o pojemności 250 ml - ok. 13 zł, 500 ml - ok. 22 zł, 1000 ml - ok. 34 zł. Olej wymaga bezwzględnego przechowywania w lodówce, dlatego też sprzedawany jest w systemie „z lodówki do lodówki”, w specjalnych opakowaniach styropianowych zapewniających zachowanie optymalnej temperatury na czas transportu.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.