Czekolady z linii Wedel Premium to zupełnie nowe warianty smakowe wyróżniające się cienką tabliczką, której kostki zdobi wizerunek chłopca na zebrze i kultowy podpis Emila Wedla. Wśród nich coś dla siebie odnajdą zarówno fascynaci zdecydowanych smaków, jak i Ci, którzy poszukują niebanalnych połączeń. 

Dla osób ceniących wytrawne oblicze słodyczy stworzono wariant Gorzka z 80% kakao – to w nim zawarto najwięcej kakaowych ziaren z Ghany, które wyróżnia mocno czekoladowy smak. Amatorzy słodyczy
z nutą egzotyki z pewnością rozsmakują się w Czekoladzie gorzkiej (56% kakao) z cząstkami pomarańczowymi. Miłośnicy słodko-słonych połączeń powinni natomiast spróbować czekolady gorzkiej (56% kakao) z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu. Obydwa warianty swój niepowtarzalny smak zapewniają starannie wyselekcjonowanym składnikom.

Do linii Premium dołączyły również obecne wcześniej na rynku czekolady E. Wedel w kartonikach. Smak i forma tych tabliczek została zachowana, jednak teraz zamknięto je w nowych, spójnych z pozostałą częścią linii opakowaniach. Nowy wygląd zyskały czekolady: Mleczna, Luksusowa oraz Gorzka z 64% kakao.

Konsumenci bez trudu odnajdą czekolady z nowej linii na półce sklepowej, dzięki wyróżniającym się opakowaniom. Wykonane z białego kartonika, o minimalistycznym designie i przyozdobione złotymi elementami od razu zwracają uwagę. Symbole marki również zyskały nowy charakter - logotyp E. Wedel pisany jest czekoladą, a chłopiec na zebrze występuje w odcieniach szlachetnego brązu.