Egurrola Challenge w Silesia City Center

2 lutego w katowickim centrum handlowym będzie można zobaczyć turniej tańca.

W sobotę 2 lutego w Silesia City Center królować będą taniec, emocje i pozytywna energia. Podczas Egurrola Challenge swoje choreografie zaprezentują soliści, duety i grupy reprezentujące szkołę Egurrola Dance Studio w Katowicach. Młodzi tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in.  hip hopie, tańcu nowoczesnym oraz tańcu jazzowym.
 
W tym dniu nie zabraknie także atrakcji i niespodzianek dla publiczności. W Silesia City Center pojawi się  założyciel szkoły - Agustin Egurrola, który wręczy nagrody najlepszym tancerzom. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać z popularnym choreografem, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Egurrola Challenge odbędzie się w godzinach 11:00-19:00 w Egurrola Dance Studio w Silesia City Center. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.