Media Expert najemcą Pasażu Tesco w Poznaniu

Od końca stycznia odwiedzający centrum handlowe przy ul. Serbskiej 7 mogą skorzystać z oferty elektromarketu w lokalu, który zajmuje powierzchnię 752 mkw.

Ogólnopolska sieć centrów handlowych Pasaż Tesco, sukcesywnie powiększa grono najemców. Tym razem do Pasażu dołączył Media Expert oferujący sprzęt RTV i AGD, rowery, skutery, komputery, oprogramowania oraz multimedia.

- Celem Pasaży Tesco jest regularne powiększanie grona najemców tak, aby zapewnić klientom różnorodną i dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Cieszymy się, że tym razem do portfolio wynajmujących w Pasażu Tesco w Poznaniu dołączy ogólnopolska, znana sieć z tak bogatą ofertą asortymentową jak Media Expert - mówi Łukasz Kędzior, kierownik ds. marketingu centrów handlowych w Tesco Polska.

Media Expert to kolejny sklep w Poznaniu, który powstaje na nowo wydzielonej przestrzeni. Wcześniej otwarty został sklep obuwniczy CCC.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.