Gillette chce zatrudnić 100 osób

Zlokalizowana w Łodzi największa fabryka Gillette na świecie ruszyła z rekrutacją.

Fabryka w Łodzi to największa na świecie fabryka Gillette i druga co do wielkości fabryka Procter & Gamble. Na terenie 190 000 mkw. w 2006 r. powstały trzy budynki: hala produkcyjna, centrum pakowania oraz centrum dystrybucyjne. Fabryka Gillette produkuje ostrza, jednorazowe maszynki do golenia oraz m.in. maszynki Venus i Mach3.

Fabryka zatrudnia prawie 1 200 osób - od techników, elektroników i mechaników, po inżynierów oraz kadrę administracyjną i zarządzającą. Aktualnie poszukuje około 100 kolejnych - są to głównie pracownicy produkcji z wykształceniem technicznym lub doświadczeniem w pracy w środowisku technicznym.

Rekrutacja trwa całą pierwszą połowę 2019 r. Potencjalni kandydaci mogą aplikować wysyłając CV na adres rekrutacja.im@pg.com.

- Już na starcie zapewniamy szereg szkoleń, które umożliwiają pracę przy obsłudze innowacyjnych maszyn stworzonych specjalnie dla P&G, a co za tym idzie, otwierają przed naszymi pracownikami duże możliwości rozwoju – mówi Agnieszka Adamus, dyrektor personalny P&G Gillette.

I zapewnia, że pracownicy mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Każdy ma również zagwarantowany szereg benefitów i bogaty pakiet socjalny, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program wsparcia pracowników (obejmujący m.in. pomoc prawną, finansową czy psychologiczną), jak również bony czy też kwartalne deputaty produktowe.

 

Ilona Mrozowska 4905 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.