Rok 2018 okazał się być owocny dla Designer Outlet Sosnowiec. Do grona najemców dołączyło wiele polskich i światowych marek, których łączna powierzchnia najmu to ponad 1500 mkw.

– Te salony, które otworzyliśmy w 2018 roku, uzupełniły bardzo bogatą ofertę naszego centrum. Miniony rok był rokiem wyzwań, głównie z uwagi na wprowadzenie w życie ustawy o wyłączeniu z handlu niedziel. Pomimo zmian na rynku, wyniki sprzedaży i odwiedzalności centrum utrzymały się na wysokim poziomie. Otwarcie nowych sklepów, dołączenie pożądanych marek i poszerzenie oferty dla Klientów, to dopiero początek zmian jakie czekają nasze centrum. Rok 2019 również zapowiada się bardzo ciekawie, rozwój centrum będzie widoczny już w pierwszym kwartale, kiedy planujemy otwarcia kolejnych salonów, a także relokacje sklepów na większe powierzchnie – mówi Dariusz Obołończyk, dyrektor centrum.

W centrum zostały otwarte dwa sklepy z biżuterią – Apart oraz Zirkon. Pierwszy znany jest z ponadczasowych i eleganckich modeli tworzonych zarówno ze srebra, jak i złota oraz biżuterii męskiej i dziecięcej. Drugi salon – Zirkon – to producent obrączek ślubnych.

O nowe sklepy został także rozbudowany segment modowy. W centrum pojawiły się marki: Levi`s, Joop, Onyxx, Vestus oraz Digel.

Wśród sportowych sklepów zlokalizowanych w Designer Outlet Sosnowiec, od 2018 r. można znaleźć salon Trespass – marki z branży outdoor.

Do grona najemców centrum dołączył również Estée Lauder – producent kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych.

Outlet inwestuje również w przyjemne spędzanie czasu i strefę odpoczynku. Po zakupach można wybrać się na obiad do tajskiej restauracji Thai Express, a później odwiedzić kawiarnię Carte D’or, oferującą lody, desery i napoje.