MediaMarkt otworzy sklep w Pile

Już wkrótce mieszkańcy Piły i okolic będą mogli korzystać z najszerszej oferty nowoczesnej elektroniki użytkowej. Popularna sieć MediaMarkt uruchomi swój sklep w Parku Handlowym przy ul. Zygmunta Starego. Otwarcie planowane jest na koniec lutego.

Nowy sklep zostanie otwarty w Parku Handlowym w Pile, naprzeciwko CH VIVO. Będzie to siódmy MediaMarkt w województwie wielkopolskim.

Mieszkańcy znajdą tu pełny asortyment elektroniki użytkowej zarówno renomowanych, światowych producentów jak i marki własne sieci: Koenic, Peaq, OK, ISY.

- Atutem naszej sieci jest wielokanałowość. Staramy się być jak najbliżej naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Nowy sklep z pewnością doskonale wpisze się w infrastrukturę handlową miasta i zapewni mieszkańcom jeszcze lepszy dostęp do nowoczesnej elektroniki – mówi Sławomir Uherek, członek zarządu MediaMarktSatun Polska.

Nowy MediaMarkt o powierzchni całkowitej ponad 1000 m2 będzie przestrzenią handlową zaaranżowaną zgodnie z najnowszymi trendami. Będzie to 89. placówka handlowa tej sieci w Polsce.

Ilona Mrozowska 4378 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.