B&T Distribution. Limenita

Soki z sercem na walentynki.

Na walentynki marka Limenita proponuje soki z sercem w dwóch pysznych odsłonach – Jabłko ♥ Mango i Ananas ♥ Limonka.

Do soku jabłkowego marka Limenita dodała sok z mango, który dzięki zawartości potasu i karotenów też korzystnie wpływa na serce. Tak powstał Sok Limenita Jabłko ♥ Mango (ok. 3,99 zł za 330 ml), którego butelka zawiera sok z 2 jabłek i ½ mango.

Z kolei ananas jest źródłem potasu, który jest niezbędny dla prawidłowej pracy serca i bromeliny zmniejszającej ryzyko zawału. Po dodaniu limonki słodki sok z ananasa zyskuje nie tylko lekko cierpką nutę, ale także bioflawonoidy, które pomagają zapobiegać chorobom układu sercowo-naczyniowego. Sok Limenita Ananas ♥ Limonka (ok. 3,99 zł za 330 ml) to 2/3 ananasa i limonka w każdej butelce.

Soki marki Limenita powstają z najświeższych owoców wyciskanych metodą cold-press, dzięki czemu zachowują cenne składniki korzystnie wpływające na zdrowie.

Soki marki Limenita znaleźć można w lodówkach w sklepach: Auchan, Carrefour, Leclerc oraz halach Makro i Selgros. 

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.