ABC majsterkowicza w Lidlu

Od 31 stycznia w ofercie sieci znajdą się narzędzia, dzięki którym bez problemu będzie można stworzyć własny domowy warsztat.

W sklepach oprócz podstawowego zestawu narzędzi w pudełku (37,99 zł) m.in. z kombinerkami, 3-metrową miarką czy nożycami, będzie można kupić również zestaw kluczy nasadowych w walizce (89,90 zł), które przydadzą się do prac monterskich oraz tych związanych z samochodem czy hydrauliką.

W ofercie nie zabraknie także zestawu izolowanych śrubokrętów VDE (27,99 zł), które pomogą w przeprowadzeniu prac na elementach pod napięciem do 1000 W oraz zestawu uszczelek w pudełku (29,99 zł). Dla bardziej zaawansowanych majsterkowiczów lub osób, które chcą swoją przygodę z DIY Lidl proponuje rcie szlifierkę talerzową 140 W (189 zł), która jest idealna do obróbki zarówno drewna miękkiego, twardego jak i krawędzi, zaokrągleń i skosów. Ma równolegle przesuwany ogranicznik ze swobodną regulacja kąta, a także możliwość podłączenia zewnętrznego układu zasysania.

Ponadto w ramach oferty od 31 stycznia w sklepach Lidl znajdziemy również wybór reflektorów LEDowych do montażu na zewnątrz. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na reflektor LED z funkcją śledzenia ruchu (222 zł), który dzięki zamontowanym czujnikom ma funkcję śledzenia ruchu osób, a obudowa urządzenia wykonana jest z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Praktycznym rozwiązaniem jest też reflektor LED z czujnikiem ruchu (39,99 zł), który jest w ofercie w dwóch modelach, ze zintegrowanym lub odrębnym panelem solarnym.

Joanna Hamdan 12915 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.