W sklepach oprócz podstawowego zestawu narzędzi w pudełku (37,99 zł) m.in. z kombinerkami, 3-metrową miarką czy nożycami, będzie można kupić również zestaw kluczy nasadowych w walizce (89,90 zł), które przydadzą się do prac monterskich oraz tych związanych z samochodem czy hydrauliką.

W ofercie nie zabraknie także zestawu izolowanych śrubokrętów VDE (27,99 zł), które pomogą w przeprowadzeniu prac na elementach pod napięciem do 1000 W oraz zestawu uszczelek w pudełku (29,99 zł). Dla bardziej zaawansowanych majsterkowiczów lub osób, które chcą swoją przygodę z DIY Lidl proponuje rcie szlifierkę talerzową 140 W (189 zł), która jest idealna do obróbki zarówno drewna miękkiego, twardego jak i krawędzi, zaokrągleń i skosów. Ma równolegle przesuwany ogranicznik ze swobodną regulacja kąta, a także możliwość podłączenia zewnętrznego układu zasysania.

Ponadto w ramach oferty od 31 stycznia w sklepach Lidl znajdziemy również wybór reflektorów LEDowych do montażu na zewnątrz. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na reflektor LED z funkcją śledzenia ruchu (222 zł), który dzięki zamontowanym czujnikom ma funkcję śledzenia ruchu osób, a obudowa urządzenia wykonana jest z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Praktycznym rozwiązaniem jest też reflektor LED z czujnikiem ruchu (39,99 zł), który jest w ofercie w dwóch modelach, ze zintegrowanym lub odrębnym panelem solarnym.