"WarsztatujeMY z kulturą" w Wola Parku

Przyjaźń, poszukiwanie skarbu i podróże - o tym wszystkim opowiedzą dzieciom aktorzy Wolskiego Centrum Kultury w sobotę 2 lutego podczas spotkania w warszawskim centrum handlowym.

Warsztaty organizowane w ramach cyklu spotkań teatralnych w Wola Parku rozpoczną się przedstawieniem o znajomości pieska i kotka, którzy udowadniają, że prawdziwa przyjaźń nie ma granic. Tytułowi Szczekuś i Mruczuś zabiorą najmłodszych widzów do swojego domu i pokażą, że wbrew regułom pies z kotem mogą żyć w zgodzie i szczęściu.

Tradycyjnie, po przedstawieniu rozpoczną się warsztaty kreatywne, liczne zabawy i konkursy dla dzieci. Tym razem uczestnicy wydarzenia zostaną zaproszeni do Lodowego Królestwa Królowej Śniegu, gdzie wspólnie z animatorami z Wolskiego Centrum Kultury wyruszą w poszukanie wielkiego skarbu.

Zwieńczeniem zabawy będzie Wielka Zimowa Orkiestra, która zachęci dzieci do karnawałowych tańców, wzięcia udziału w konkursach i tworzenia dekoracji. Zaplanowano m.in. zajęcia plastyczne, podczas których wykonane zostaną kolorowe maski, najmłodsi będą mogli wziąć również udział w Wielkiej Paradzie Karnawałowej i konkursach sprawnościowych.

Najbliższe przedstawienia odbędą się o godzinie 12:00 i 14:00.

Joanna Hamdan 14350 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.