Dwie nowe Gamy

Sklepy sieci pojawiły się w Jaśle i Niemcach.

Kolejny sklep pod szyldem Gama powstał w Jaśle. Lokal o powierzchni 35 mkw. przy ul. Czackiego przeszedł generalny remont i został dostosowany do standardu Mini.

Oprócz typowo spożywczego asortymentu w ofercie znajdują się również hot dogi do wyboru z parówką, kabanosem, indykiem, a także bardzo szeroki wybór pieczywa, ciast oraz słodkich bułeczek.

Uroczyste otwarcie miało miejsce w czwartek 24 stycznia.

Natomiast w sobotę 26 stycznia Społem Lubartów otworzyło 12 sklep pod szyldem Gama. Placówka do niedawna działająca pod szyldem Jaskółka zmieniła barwy i weszła do rodziny Gama. W związku z otwarciem została odnowiona elewacja budynku.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która bazuje na placówkach już działających oraz nowo otwieranych w ramach spółdzielni współpracujących z PSD. Przynależność do niej ma pomóc w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić pozyskanie nowych, głównie osób młodych, ceniących możliwość dokonywania szybkich i wygodnych zakupów. Obecnie sieć liczy ponad 550 sklepów w całej Polsce.

Joanna Hamdan 14734 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.