Devaldano. Kurki na patelnię

W delikatnej zalewie naturalnej.

W szerokiej gamie produktów marki Devaldano, od lat oferującej bliskie naturze leśne specjały, pojawiła się nowość – Kurki na patelnię.

Zamknięte w słoiczku kurki Devaldano zanurzone zostały w delikatnej zalewie naturalnej doprawionej jedynie odrobiną soli, dzięki czemu smak grzybów jest szczególnie wyrazisty i bogaty. Kurki na patelnię Devaldano są gotowe do użycia, prosto ze słoiczka mogą trafić na patelnię, czy do garnka. Idealnie nadają się do smażenia i gotowania, a ich delikatną zalewę można także wykorzystać jako dodatek do zupy czy sosu.

Kurki na patelnię Devaldano dostępne są w słoiczku o pojemności 280 g. Jest to produkt naturalny, nie zawierający konserwantów i barwników. Dla wszystkich osób szukających inspiracji kulinarnych, na odwrocie słoika został umieszczony przepis na Tagliatelle z kurkami i serkiem mascarpone, skomponowany w studio kulinarnym Devaldano.

Sugerowana cena produktu wynosi ok. 8,99 zł.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.