33. Lidl w Warszawie

Kolejny sklep sieci Lidl w stolicy, tym razem w Wilanowie, otworzył swoje podwoje w czwartek 31 stycznia.

Nowy Lidl zlokalizowany jest przy ul. Zygmunta Vogla 45.

Klienci znajdą w nim produkty marek własnych, m.in.: pieczywo "Chrupiące z Pieca", wędliny "Pikok", świeże mięso "Rzeźnik", produkty bio oraz świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla".

Ponadto w asortymencie placówki są również produkty marek własnych oznaczonych godłem "Teraz Polska".

W sklepie Lidl w Warszawie nie zabraknie oferty tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz oferty artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu.

Sklep ma salę sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw. W obiekcie pracę znalazło 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 117 miejsc parkingowych.

Z okazji otwarcia nowego sklepu w okresie od czwartku 31 stycznia do soboty 9 lutego wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Ponadto osoby, które odwiedzą placówkę w dniu otwarcia, będą mogły poczęstować się kawą i croissantami, a najmłodsi zostaną obdarowani balonami.

Joanna Hamdan 14380 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.