Sfinks z Fabryką Pizzy w Skierniewicach

Nowy lokal, w którym serwowane są dania kuchni włoskiej, znajduje się w centrum miasta przy ul. Jagiellońskiej 1.

W Skierniewicach otworzyła się pierwsza restauracja Fabryki Pizzy, należąca do Sfinks Polska, właściciela sieci Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i Wook. Restauracja jest prowadzona w modelu franczyzowym.

Najnowszy lokal Fabryki Pizzy zajmuje powierzchnię 230 mkw. Do dyspozycji klientów są główna sala konsumpcyjna oraz sala VIP, przeznaczona np. na organizację imprez zamkniętych. Łącznie obie sale mogą pomieścić prawie 80 osób. Restauracja posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi – krzesełka do karmienia, kącik do przewijania oraz miejsce do zabawy. 

- Nowa Fabryka Pizzy to największa restauracja tej sieci w naszym portfelu. Postanowiliśmy wykorzystać możliwości, jakie daje duża powierzchnia lokalu, dlatego dla gości wydzieliliśmy kameralną salę, która świetnie sprawdzi się na ró­­żnego rodzaju imprezy zamknięte jak urodziny czy spotkania biznesowe. To niewątpliwie duży atut nowej restauracji. Dodatkowo Fabryka Pizzy znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż obok skierniewickiego rynku – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Fabryka Pizzy.

Restauracja Fabryka Pizzy w ofercie ma różnego rodzaju pizze (również w wersji light), a także inne smaki kuchni włoskiej. Wśród dań można znaleźć m.in. gnocchi, makarony, risotto, dania wegetariańskie oraz włoskie desery. Charakterystycznym daniem Fabryki Pizzy są bombery, czyli wypiekane na miejscu buły pizzowe serwowane z różnymi składnikami do wyboru.

Nowo otwarta Fabryka Pizzy w Skierniewicach jest otwarta od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-22:00, a w piątki i soboty do 23.00. Wkrótce działać ma też usługa dostawy do klienta.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.