Trussardi we Wrocław Fashion Outlet

Włoski dom mody podpisał umowę z modowym outletem.

Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 100 mkw., a jego otwarcie planowane jest na I kwartał br. Wtedy salon w jedynym modowym outlecie Dolnego Śląska dołączy do grona 190 stacjonarnych brandowych punktów Trussardi w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

– Trussardi to kolejna marka premium, która dołącza do grona najemców Wrocław Fashion Outlet. Nasz nowy partner biznesowy to kolejny dowód efektywnego wdrażania przyjętej kilka miesięcy temu strategii biznesowej. W jej ramach we Wrocław Fashion Outlet chcemy stworzyć outlet modowy z różnorodną ofertą, wyróżniającą się obecnością brandów z segmentu premium, których nie można spotkać w żadnej innej lokalizacj -  mówi Ewa Pawłowska, leasing director Wrocław Fashion Outlet. 

Trussardi zostało założone w roku 1911 we włoskim Bergamo jako fabryka luksusowych rękawiczek. Dziś, ta globalna marka znana jest ze swojej tradycji, stylu oraz dbałości o detal. Kunszt skórzanego rzemiosła oraz innowacje technologiczne plasują dwie linie Trussardi Group - Trussardi i Trussardi Jeans - w samym sercu współczesnej mody.  Obecnie, portfolio marki obejmuje coraz szerszy zakres kategorii produktowych, takich jak okulary, perfumy, zegarki i moda ready-to-wear.

W ostatnim czasie do grona najemców Wrocław Fashion Outlet dołączyły także m.in.: Lacoste, United Colors of Benetton, swój pierwszy salon w Polsce otworzył także Scotch & Soda.

Joanna Hamdan 13843 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.