Rolnik. Dania wege

Potrawka z soczewicy i warzyw oraz Łazanki z kiszoną kapustą i pieczarkami.

W nowej ofercie marki Rolnik znalazły się: Potrawka z soczewicy i warzyw oraz Łazanki z kiszoną kapustą i pieczarkami. Nowe produkty są dedykowane jaroszom i osobom ograniczającym mięso w diecie. Oba dania są przygotowane bez konserwantów i bez glutaminianiu monosodowego. Oba słoiki mają rodzinną gramaturę 650 g. 

Łazanki z kiszoną kapustą i pieczarkami – to połączenie makaronu „łazanki” z kapustą kiszoną i pieczarkami. Wszystko zalane śmietanowym sosem. Łazanki smakują podsmażone na maśle. Na słoiku znajduje się etykieta z wartościami odżywczymi produktu.

Z kolei Potrawka z soczewicy i warzyw to kompozycja soczewicy zielonej z warzywami: marchewką, pieczarkami, cebulą i papryką czerwoną. Wszystko zalane sosem pomidorowym. Produkt smakuje podany z ryżem i natką pietruszki lub jako dodatek do pieczonego łososia. Na słoiku znajduje się etykieta z wartościami odżywczymi produktu.

Cena za 650-g słoik Łazanek z kiszoną kapustą i pieczarkami wynosi 7, 50 zł, a za 650-g słoik Potrawki z soczewicy i warzyw - 6,40 zł.

produkty są do nabycia w handlu tradycyjnym jak i nowoczesnym na terenie całego kraju.

Joanna Hamdan 14380 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.