Brother RJ-4230B

Nowa wytrzymała drukarka etykiet i paragonów.

Nowa przenośna, czterocalowa drukarka Brother RJ-4230B jest szybka i kompaktowa, charakteryzując się przy tym wysoką wytrzymałością. Może być wykorzystywana w sektorach takich jak logistyka i magazynowanie, jak również przez sprzedawców mobilnych i instytucje wykorzystujące wszelkiego rodzaju bilety i pokwitowania.

Drukarka RJ-4230B drukuje z prędkością do 127 mm lub do 5 cali na sekundę. Pozwala tworzyć wszelkiego rodzaju faktury, paragony, potwierdzenia oraz pokwitowania. Model wykorzystuje technologię bezpośredniego druku termicznego, dzięki czemu jego mechanizm jest wytrzymały i ekonomiczny w utrzymaniu. Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi. Wymiary urządzenia to 153 mm szerokości, 68 mm wysokości i 159 mm długości. Gotowy do pracy zestaw razem z baterią waży tylko 850g i może być noszony na zawieszanym przez ramię pasku.

Drukarka RJ-4230B jest prosta w obsłudze, a jej interfejs pozwala na łączenie się z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi, co w znacznym stopniu ułatwia szybkie tworzenie wydruków. Urządzenie oferuje wbudowaną łączność Bluetooth, a jego monochromatyczny, podświetlany wyświetlacz LCD umożliwia wygodną obsługę w każdych warunkach.

Obudowa drukarki Brother RJ-4230B ma klasę szczelności IP54, co oznacza, że jest ona odporna na zapylenie oraz zachlapania i może być eksploatowana w środowiskach, w których panuje duża wilgotność. Urządzenie działa w temperaturach od -20˚C do + 55˚C, a jego ładowanie może się odbywać przy temperaturze od 0 ˚C do +40 ˚C. Drukarka jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wytrzymuje upadki z wysokości 2,1 metra. Brother RJ-4230B można uzupełnić o szeroką gamę akcesoriów, takich jak uchwyty do montażu w pojazdach, dodatkowe baterie, pasek i stację dokującą do ładowania baterii czy 12V ładowarkę samochodową. Szeroki zasób akcesoriów oraz odporność na warunki atmosferyczne pozwala stosować urządzenie w prawie każdych warunkach oraz dostosować je do indywidualnych potrzeb poszczególnych branż.

Mobilna drukarka Brother RJ-4230B jest objęta 3-letnią gwarancją.

Joanna Hamdan 14730 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.