Wielki finał Posnania Shopping Cardio Challenge

W sobotę 26 stycznia Fit Loversi przeprowadzą w poznańskim centrum handlowym trening dla mieszkańców miasta.

Od początku roku Posnania zachęca mieszkańców miasta do włączenia się w akcję Posnania Shopping Cardio Challenge.

W każdy piątek i sobotę stycznia można odwiedzić dedykowaną strefę cardio, w której można spalać kalorie. Za spalone 10 kcal Posnania przekaże 1 zł dla podopiecznych Drużyny Szpiku na Oddziale Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Osoby, które spalą najwięcej kalorii otrzymają zaproszenia na wielki finał z Fit Loversami, który odbędzie się 26 stycznia.

Do tej pory w akcji wzięło udział kilkaset osób, w tym Szymon Ziółkowski – mistrz olimpijski w rzucie młotem, Marcin Urbaś – zdobywca srebra na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w sztafecie 4 x 100 m oraz piłkarze Lecha Poznań – Robert Gumny, Hubert Sobol, Tymoteusz Klupś i Mateusz Krzypczak. W najbliższy piątek o godzinie 16:00 w Posnanii będzie można spotkać Bartosza Bosackiego – byłego kapitana Lecha Poznań i piłkarza reprezentacji Polski, który również włączy się w akcję.

W sobotę od godziny 14:00 w Forum będzie można spotkać Fit Loversów, którzy przeprowadzą wspólny trening. Rozpocznie się on o godzinie 15:00. Po zajęciach będzie można zrobić sobie z gwiazdami pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymać autografy.

Joanna Hamdan 13835 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.