Aldi z maskami

Od 23 stycznia w ofercie sieci po raz pierwszy dostępne są profesjonalne neoprenowe maski antysmogowe wielokrotnego użytku z wymiennym filtrem w dyskontowej cenie 49 zł.

Obok masek w asortymencie znalazły się również wymienne filtry w cenie 7,99 zł za 2 sztuki.

- Smog jest aktualnym problemem wielu regionów w miesiącach zimowych - mówi Agata Biernacka z biura prasowego sieci Aldi. - W związku z tym, w trosce o klientów, postanowiliśmy włączyć maski jako produkt codziennego użytku, do naszej oferty. Maski są certyfikowane przez Polski Państwowy Instytut Badawczy. Oprócz zatrzymywania cząsteczek PM10 oraz PM2.5, chronią również przed pyłami i substancjami chemicznymi związanymi z komunikacją i przemysłem - dodaje Agata Biernacka.

Rozmiar M nadaje się dla kobiet i dzieci, natomiast L dedykowany jest mężczyznom. Dla największego komfortu, przy użytkowaniu filtra około 1,5 godziny dziennie, zaleca się jego wymianę raz w tygodniu.

Joanna Hamdan 13056 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.