Pyszne nowości w Galerii Północnej

Warszawskie centrum handlowe poszerza ofertę gastronomiczną.

W grudniu do najemców galerii handlowej na Białołęce dołączyła sieć Owocowy Raj, z ofertą słodkich gofrów, lodów świderków oraz świeżo wyciskanych soków i koktajli oraz Kołacz  serwujący tradycyjne węgierskie przysmaki.

- Nowe punkty gastronomiczne to propozycja dla osób szukających miejsca na szybką przekąskę podczas zakupów – mówi Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej.

Stoisko Owocowy Raj znajduje się na parterze Galerii Północnej obok apteki i sklepu Super-Pharm.

Kołacz zaś przy głównych wejściach do Galerii Północnej od strony ul. Światowida i ul. Trakt Nadwiślański.

Kołacz na Okrągło to międzynarodowa marka, która serwuje węgierskie kołacze. Tradycyjne ciasto kominowe znane szerzej jako trdelnik czy kurtos, wyrabiane jest według oryginalnej receptury z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników. Kołacze wypiekane są na miejscu na bukowych wałkach i serwowane z posypkami - cynamonem, orzechami, migdałami lub czekoladą, które podczas obróbki termicznej tworzą chrupiącą skorupkę. Ofertę stoisk Kołacze na okrągło uzupełniają wytrawne placki kołaczowe oraz zawijańce podawane z sosami.

Joanna Hamdan 12922 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.