Od 24 do 30 stycznia lub do wyczerpania zapasów w sklepach Biedronka dostępna będzie oferta tematyczna - Smaki Ukrainy.

W jej ramach na półkach w sklepach sieci będzie można znaleźć ukraiński specjał Słoninę Peklowaną w trzech wersjach smakowych: naturalną wędzoną, z papryką oraz z aromatycznymi przyprawami (13,49 zł/kg). W ofercie znajdzie się również zawijana Kiełbasa Domasznia Werbliński (6,99 zł/opak. 300g), parzona i pieczona z świeżym czosnkiem i świeżo mielonym pieprzem.

W sklepach dostępny będzie także Kwas Lidsky Chlebowy (4,99 zł/but.2l), który powstaje w wyniku naturalnej fermentacji, z naturalnych składników zbożowych i wody artezyjskiej. Nie zawiera konserwantów, jest pasteryzowany.

Piwosze chętnie posmakują Piwa Obolon w trzech wariantach: piwo Białe – słomkowe o drożdżowej mętności (2,99 zł/but.), Premium – żółto-złote dolnej fermentacji (2,99 zł/but.) oraz Velvet – burgundowe, ciemne piwo dolnej fermentacji (3,49 zł/but.).

Biedronka nie zapomniała także o łasuchach. Dla nich w ofercie znalazła się produkowana z nasion słonecznika chałwa ukraińska w polewie kakaowej (8,99 zł/opak. 470 g) oraz czekoladki, np. bombonierka Roshen Golden Age (12,99 zł/opak. 200 g).