Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Legendarna Żubrówka w nowej odsłonie

W Baltona Duty Free na lotnisku Chopina w Warszawie.

Firma CEDC wraz z Baltona Duty Free, prezentują nową oprawę legendarnej polskiej marki.

Dedykowana wyłącznie Żubrówce przestrzeń otwarta pod koniec stycznia br., zajmuje kilkadziesiąt metrów kwadratowych w nowym sklepie Baltona Duty Free na lotnisku Chopina w Warszawie.

Koncept stoiska, zaprojektowany przez Studio Otwarte, odwołuje się do motywów przyrody i natury, wykorzystując naturalne materiały, jak drewno i kamień oraz eksponując źdźbła trawy żubrowej, stanowiące wyróżnik Żubrówki Bison Grass. W projekcie zastosowano również akcenty z miedzi, które są nawiązaniem do metalowych kadzi, stosowanych w tradycyjnym procesie produkcji wódki.

Atrakcją dla pasażerów jest również ekspozycja z żywym ekosystemem symbolizującym pochodzenie Żubrówki z Puszczy Białowieskiej i jej dziką naturę.

W ofercie strefy Żubrówki znajdują się wszystkie najważniejsze warianty tej legendarnej marki, od Żubrówki Bison Grass, po czyste wódki, jak Żubrówka Biała czy wariant superpremium, czyli Żubrówka Czarna. Nie brakuje także ostatnich nowości Żubrówki Czarnej: dwóch wariantów leżakowanych w beczkach z dębu i jesionu.

Joanna Hamdan 14696 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.