Agnieszka Radwańska w kampanii Nivei

Najbardziej utytułowana polska tenisistka rozpoczęła współpracę z Niveą. W najnowszej kampanii marka promuje linię płynów micelarnych Nivea MicellAir Skin Breathe.

Linia ma zapewniać skuteczny demakijaż stąd koncept kreatywny z Agnieszką Radwańską "Pozwól skórze oddychać".

Kampania realizowana będzie w pierwszym kwartale roku w digitalu oraz w prasie. Firma nie ujawnia wysokości budżetu kampanii ani szczegółów kontraktu z Agnieszką Radwańską.

- Wybór Agnieszki Radwańskiej na ambasadorkę od początku wydał się nam idealnym pomysłem. Agnieszka niedawno zdecydowała się wziąć oddech w życiu zawodowym, nasze produkty gwarantują ten »oddech dla skóry« każdej kobiecie, na co dzień. To idealny kontekst podkreślający mistrzowskie działanie linii Nivea MicellAIR Skin Breathe, dzięki rekomendacji prawdziwej mistrzyni – komentuje Małgorzata Sieczkowska, dyrektor marketingu Nivea Polska.

Ilona Mrozowska 4328 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.