Bakoma. Bakuś

Serek homogenizowany bio.

Serek homogenizowany bio Bakuś to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zdrowe produkty mleczne, zwłaszcza dla dzieci. To produkt ekologiczny. Owoce uprawiane są naturalnymi metodami a mleko pochodzi od pasących się swobodnie krów.

Ceryfikat bio potwierdza spełnienie wspólnotowych wymagań dotyczących żywności ekologicznej. Nowy serek Bakuś jest nie tylko zdrowy ale i smaczny, co jest zwłaszcza kluczowe dla dzieci. Dostępny w ulubionych przez dzieci smakach: wanilia i truskawka. Jego konsystencja jest gładka i aksamitna.

Dodatkowo na opakowaniach występują lubiane i znane z reklam postacie Bakuś. Serek homogenizowany bio Bakuś sprawdzi się jako sycąca przekąska w ciągu dnia.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.