Game Weekend w Focus Parku Rybnik

Specjalne strefy gamingowe, niespodzianki dla najlepszych graczy oraz najnowsze technologie to wszystko już 26 i 27 stycznia w godzinach od 10:00 do 20:00 czekać będzie na odwiedzających centrum handlowe.

Game Weekend w Focus Parku to kilka stref: PC i VR, konsole z grami „FIFA 19” oraz „PES 2019” i „Fortnite”, a także animacje: turnieje z niespodziankami, atrakcje dla najmłodszych. Strefy wyposażone są zarówno w najnowszy sprzęt, technologie, gry, jak i wygodne pufy i komfortowe miejsca dla graczy i kibiców.

Strefa VR, czyli wirtualnej rzeczywistości, wyposażona zostanie w najnowsze gogle, słuchawki i kontrolery. Cały osprzęt VR umożliwia wejście w wirtualny świat, poruszanie się w nim, a nawet wchodzenie w interakcje, np. poprzez łapanie przedmiotów, rzucanie, przesuwanie. 

Moda na komputerowe rozgrywki piłki nożnej gromadzi rzesze fanów obserwujących mecze, a także grających samodzielnie.

To jednak niejedyne gry przygotowane przez organizatorów. Nowe technologie wykorzystywane są również we wszelkich symulatorach jazdy. Możemy zasiąść za sterami najdroższych i najszybszych samochodów, przekonać się, jak prowadzi się superwyścigówki z prędkościami ponad 200 czy nawet 300 km/h.

Również najmłodsi mają swoje ulubione „światy”, do których przenoszą się z pomocą konsoli lub komputera.

W tracie rybnickiego Game Weekendu będą z pewnością mogli odkryć nowości i rozpoznają dobrze im znane i lubiane przez nich gry.

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.